Visual ClubWeb
Inloggen
Toggle navigation
Tennis Padel Club Heiloo
Clubinfo
Over TPC Heiloo
Bestuur en Commisies
Horeca
Vacatures
Reglementen
Statuten
Huishoudelijk- en Baanreglement
Fairplay en Gedragsregels
Privacy
Protocol cameratoezicht
Vertrouwenspersoon
Lesreglement
Tennis- en Padelmaterialen
Bestelformulier
Jeugdteams Voorjaarscompetitie 2024
Lid worden
Lidmaatschappen
Inschrijven Lidmaatschappen
Maatje gezocht
EnquĂȘte bij opzegging
Opzeggen lidmaatschap
Baan(huur)
Baan reserveren
Bediening baanverlichting tennisbanen
Losse baanhuur
Baanhuur scholen
Padel
Inschrijfformulier Padelles zomer 2024 individueel
Lesaanbieding jeugd na de open dag 2024
Inschrijfformulier Padelles zomer 2024 als groep
Padel-instuif 60-plus
Competities
Clinics
TPC Heiloo
Toernooien
Verhuur
Wat is Padel?
Tennis
Maandagavond - racketavond
Inschrijfformulier voorjaarscompetitie 2024 Senioren
Dinsdag en Donderdag racketochtend
Clubladder
PADEL ZIT VOL !! Interne competitie '23 / '24
Toernooien
KNLTB Overzicht & Uitslagen
Les
Inschrijfformulier Zomerlessen 2024
Inschrijfformulier Tenniskids Blauw 3t/m5 jr 2024
Groepssamenstelling en Tarieven
Lesreglement
Inloggen en standen invoeren mijnknltb
Trainers
Gedragsregels en Fairplay
Jeugd
Jeugdteams Voorjaarscompetitie 2024
Inloggen en standen invoeren mijnknltb
Sjoemelavond
Jeugdtennis en jeugdpadel
Nieuwsbrief
Sponsoring
Sponsors
Club van 100
Interviews
Rotteveel M4
Hopman Makelaars
Je Bedrijf op Orde
Natuurcoach Esther Boer
First Reach Leefstijlcoaching
Sponsormogelijkheden
Kalender
Contact
Contactgegevens TPCH
Inloggen
Competitie
« Terug
KNLTB Competitie 2021
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8
MijnKNLTB: Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 8
Stand
Team
Gespeeld
#W
Gewonnen
W
Gelijk
G
Verloren
V
Punten
Pt.
1
HOGEDIJK 1
7
5
2
0
21
2
HET VENNEWATER 2
7
4
3
0
20
3
DE CROMME BAL 1
7
4
0
2
17
4
WESTZIJDERVELD 1
7
2
4
1
16
5
DAALMEER 1
7
1
3
2
11
6
SCHAGEN 2
7
2
0
5
10
7
HEILOO UNITED 3
7
1
1
5
7
8
DE DOG 2
7
1
1
5
6
vrijdag 17 september 2021
19:00
HOGEDIJK 1
-
HET VENNEWATER 2
2 - 2
Roodzand Kunstgras
19:15
DE CROMME BAL 1
-
SCHAGEN 2
4 - 0
Kunstgras
19:15
DE DOG 2
-
DAALMEER 1
2 - 2
Kunstgras
19:30
WESTZIJDERVELD 1
-
HEILOO UNITED 3
2 - 2
Kunstgras
vrijdag 24 september 2021
19:00
SCHAGEN 2
-
WESTZIJDERVELD 1
0 - 4
Roodzand Kunstgras
19:00
HEILOO UNITED 3
-
DE CROMME BAL 1
1 - 3
Kunstgras
19:00
HET VENNEWATER 2
-
DE DOG 2
4 - 0
Roodzand Kunstgras
19:15
DAALMEER 1
-
HOGEDIJK 1
1 - 3
Kunstgras
vrijdag 1 oktober 2021
19:15
DE CROMME BAL 1
-
DAALMEER 1
Kunstgras
19:15
DE DOG 2
-
SCHAGEN 2
3 - 1
Kunstgras
vrijdag 8 oktober 2021
19:00
HEILOO UNITED 3
-
DE DOG 2
3 - 1
Kunstgras
19:00
HET VENNEWATER 2
-
DE CROMME BAL 1
3 - 1
Roodzand Kunstgras
19:00
SCHAGEN 2
-
HOGEDIJK 1
1 - 3
Roodzand Kunstgras
19:15
DAALMEER 1
-
WESTZIJDERVELD 1
2 - 2
Kunstgras
vrijdag 15 oktober 2021
19:00
HET VENNEWATER 2
-
DAALMEER 1
2 - 2
Roodzand Kunstgras
19:00
SCHAGEN 2
-
HEILOO UNITED 3
4 - 0
Roodzand Kunstgras
19:00
HOGEDIJK 1
-
DE DOG 2
4 - 0
Roodzand Kunstgras
19:15
DE CROMME BAL 1
-
WESTZIJDERVELD 1
4 - 0
Kunstgras
vrijdag 22 oktober 2021
19:15
DAALMEER 1
-
SCHAGEN 2
1 - 3
Kunstgras
19:15
DE DOG 2
-
DE CROMME BAL 1
0 - 4
Kunstgras
19:30
WESTZIJDERVELD 1
-
HOGEDIJK 1
2 - 2
Kunstgras
vrijdag 29 oktober 2021
19:00
HET VENNEWATER 2
-
SCHAGEN 2
3 - 1
Kunstgras
19:15
DAALMEER 1
-
HEILOO UNITED 3
3 - 1
Kunstgras
19:15
DE CROMME BAL 1
-
HOGEDIJK 1
1 - 3
Kunstgras
19:30
WESTZIJDERVELD 1
-
DE DOG 2
4 - 0
Kunstgras
vrijdag 5 november 2021
19:00
HOGEDIJK 1
-
HEILOO UNITED 3
4 - 0
Roodzand Kunstgras
19:30
WESTZIJDERVELD 1
-
HET VENNEWATER 2
2 - 2
Kunstgras
vrijdag 12 november 2021
19:00
HEILOO UNITED 3
-
HET VENNEWATER 2
0 - 4
Kunstgras