Nieuws

Afscheid bestuursleden Luc Sterkman en Jan Zuurbier

Tijdens de ledenvergadering op maandag 17 april 2023 is er naast de presentatie van de bestuursactiviteiten van het afgelopen jaar tevens afscheid genomen van Luc Sterkman die ongeveer 6 jaar actief is geweest als penningmeester, naast de andere vrijwilligerstaken die hij voor TPC Heiloo heeft uitgevoerd. Luc heeft vanuit zijjn rol als penningsmeester gezorgd voor een zeer gezonde financiële positie van onze vereniging. Daar mogen wij als vereniging heel blij mee zijn. Gelukkig heeft Luc voor een sterke vervanging gezorgd en zullen Myra Morsch en Fleur Zwemmer samen invulling geven aan het penningmeesterschap.
Ook Jan Zuurbier heeft zijn bestuurstaken neergelegd. Jan heeft als coördinator van de padelcommissie een belangrijke rol gespeeld bij de introductie en doorontwikkeling van padel binnen onze vereniging. Ook Jan is vele jaren actief geweest binnen TPC Heiloo. We zijn blij dat Jacco Hopman bereid is om het stokje van Jan over de nemen. Luc en Jan nogmaals bedankt voor de vele uren die jullie in onze gezellige vereniging hebben geïnvesteerd, met prachtige resultaten! Myra, Fleur en Jacco: heel veel succes en plezier in jullie nieuwe rol!
 

« Terug

» Nieuws archief